KONST / Litografier / Färglitografi 15186184
nr 1518 6184
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 35/225, daterad 1975. Färglitografi, bildmått: 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:59:03
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube